یک سرویس اینترنتی است که متعلق به شرکت مهرگام سروش آذین است. علاوه بر مفاد زیر تمامی کالاها و خدمات این شرکت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و به عنوان یک شرکت ایرانی از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.


سرویس تابلو برای اشخاص بالای ۱۵ سال می باشد و با عضویت در این سایت شما تایید می نمایید که سن شما بیشتر از ۱۵ سال است.


متعهد می شود که اطلاعات شخصی شما شامل نام، آدرس، ایمیل شما را به هیچ شخص یا شرکتی فاش نکند. کنترل محتوا و دستور مراجع قانونی در موارد خاص مستثنی است.


برای ارتباط با شما و اطلاع رسانی در مورد وضعیت سفارش ها و درخواستهای ارسال شده برای شما در سایت و همچنین اطلاع رسانی در مورد سرویس ها، ایمیل هایی را به شما ارسال می کند. عضویت در سایت به منزله موافقت کاربر با دریافت اینگونه ایمیل ها می باشد.در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش کنید، می توانید با استفاده از بخش “فراموشی کلمه رمز”، پسورد جدیدی را در آدرس ایمیل خود دریافت کنید و این تنها راه بازیابی کلمه عبور می باشد. مسئولین سایت به هیچ عنوان امکان تغییر یا بازیابی کلمه عبور قبلی شما را ندارند.روش ارتباط با بخش سرویس و پشتیبانی سایت از طریق ایمیل بوده و حداکثر زمان پاسخگویی به سئوالات و درخواست های شما ظرف ۲۴ ساعت کاری می باشد.کاربر با عضویت در تعهد می کند که از امکانات و تسهیلات سایت که برای استفاده مطلوب وی فراهم شده، سوء استفاده نکند. ایجاد حسابهای کاربری متعدد جهت استفاده از هدیه عضویت از مصادیق سوء استفاده از امکانات و تسهیلات سایت محسوب می شود.در صورت عدم رعایت قوانین سایت توسط کاربر، مسئولین سایت می توانند در هر لحظه عضویت کاربر متخلف را قطع کرده و سفارش های وی را ملغی کنند. می تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هرموقع بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. متن قرارداد همیشه برروی سایت قابل مشاهده است. درصورتیکه در هر زمانی با این قرارداد مخالف بودید می توانید عضویت خود را از سایت حذف کنید. ‏